İzmir Torbalı'da Kutlu Doğum programı düzenlendi

22 Nisan 2013 Pazartesi 13:22

İzmir'in Torbalı ilçesinde, Kutlu Doğum programı düzenlendi. Torbalı Sanat ve Eğitim Derneği (TOSED)'nin düzenlediği, Özel Olgun Koleji salonundaki programa Belediye Başkan Yardımcısı Metin Gözütok, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü...

İzmir Torbalı'da Kutlu Doğum programı düzenlendi

İzmir'in Torbalı ilçesinde, Kutlu Doğum programı düzenlendi. Torbalı Sanat ve Eğitim Derneği (TOSED)'nin düzenlediği, Özel Olgun Koleji salonundaki programa Belediye Başkan Yardımcısı Metin Gözütok, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Aygün, İlçe Müftüsü Mustafa Aydos, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

TOSED Başkanı Hüseyin Kırkar, açılış konuşmasında, "Güller Sultanı Efendimiz'in kutlu doğumunu yine coşkuyla kutluyoruz. Bizler O (SAV)'na her zamankinden daha çok muhtacız. Dernek olarak Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde Torbalı Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve NT Mağazaları'nın destekleriyle lise öğrencilerine, 'Efendimiz'in Nurlu Hayatı' isimli kitaptan 7 bin tane hediye ettik." dedi. Programda ayrıca TRT sanatçısı Reşit Muhtar, "Kırık Mızrap" isimli albümünden eserler seslendirdi. Programın sonunda ise derneği dağıttığı kitaptan yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x