İzmir Üniversitesi baharı şenlikle karşıladı

16 Mayıs 2015 Cumartesi 11:13

İzmir Üniversitesi öğrencileri, Engelliler Haftası'na denk gelen bahar şenliğinde özel dostları ile birlikte eğlendi. Öğrenciler, final sınavları öncesi Model’in şarkılarıyla rahatladı.Fizyoterapi Kulübü öğrencileri, Seferihisar...

İzmir Üniversitesi baharı şenlikle karşıladı

İzmir Üniversitesi öğrencileri, Engelliler Haftası'na denk gelen bahar şenliğinde özel dostları ile birlikte eğlendi. Öğrenciler, final sınavları öncesi Model’in şarkılarıyla rahatladı.

Fizyoterapi Kulübü öğrencileri, Seferihisar Özel Çocuklar Korosu ve İzmir Down Sendromu Derneği üyeleriyle birlikte sahne aldı. Dört yıldır her bahar şenliğinde İzmir Üniversitesi sahnesinde konser veren Kör Nokta’ya, yine öğrenciler eşlik etti. Rektör Prof. Dr. Kayhan Erciyeş, birlikte şarkı söyleyen, ritm gösterisi yapan ve halk dansları oynayan gençler adına şef, Seferihisar Müzik Eğitmenleri ve Müzisyenleri Derneği Başkan Yardımcısı Yasemen Girgin’e ve Model solisti Fatma Turgut’a teşekkür plaketi verdi. Ege Park Balçova’da şenlik mutluluğunu İzmirlilerle paylaşan öğrenciler dans ve müzik kulüplerinin gösterileri, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin yıl sonu karma fotoğraf sergisi, oyunlar, bovling, basketbol, voleybol ve dart turnuvaları, DJ Ozan Akçiçek’in müziğiyle eğlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x