TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu’nun eşbaşkanları Tartan ve Elmasoğlu

03 Ocak 2013 Perşembe 17:38

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu, yeni başkanını seçti. Kurulun 15 kişiden oluşan icra komitesi üyelerinin katıldığı, koordinatör kuruluş İzmir Ticaret Borsası (İTB)’nda yapılan seçimde Aynur...

TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu'nun eşbaşkanları Tartan ve Elmasoğlu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu, yeni başkanını seçti. Kurulun 15 kişiden oluşan icra komitesi üyelerinin katıldığı, koordinatör kuruluş İzmir Ticaret Borsası (İTB)’nda yapılan seçimde Aynur Tartan ve Betül Elmasoğlu eşbaşkanlıklara seçildi. Tartan ilk, Elmasoğlu ikinci yıl başkanlık görevini yürütecek.

İTB Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, önceki dönem görevi yürüten Seza Yorulmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bizler pozitif enerjiyle biraraya geldik. Bundan sonra da böyle devam edeceğine inanıyorum. Aynur Hanım ve Betül Hanım’ı yürekten kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi. Yönetim Kurulu Üyesi Derya Pala’nın yönettiği seçimde İTB'den Zeliha Toprak, Aynur Tartan, Işıl Nişli, Sonnur Kırmızıoğlu, Derya Pala ve Dr. Pınar Nacak, İzmir Ticaret Odası’ndan Betül Elmasoğlu, Gönül Altınkapı ve Aysel Öztezel, Ege Bölgesi Sanayi Odası’ndan Seza Yorulmaz ve Berkay Eskinazi, Bergama Ticaret Odası’ndan Gonca Harman, Selçuk Ticaret Odası’ndan Tijen Aras, Torbalı Ticaret Odası’ndan Handan Genç, Menemen Ticaret Odası’ndan Buket Piştin ve Aliağa Ticaret Odası’ndan Esra Boyacıoğlu oy kullandı. Tartan’a 11, Elmasoğlu’na 11, Altınkapı’ya 4, Yorulmaz’a 1 oy çıktı.

Yorum Gönder

@name x