İzmir'de 60 Yaş Kartı vizesi için son hafta

24 Ocak 2013 Perşembe 11:24

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, toplu ulaşımda kullanılmakta olan 60 Yaş Kartı'nın vize döneminin 31 Ocak 2013 tarihinde sona ereceğini duyurdu. Son haftaya girilmesine rağmen vize yaptırılan kart oranının oldukça...

İzmir'de 60 Yaş Kartı vizesi için son hafta

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, toplu ulaşımda kullanılmakta olan 60 Yaş Kartı'nın vize döneminin 31 Ocak 2013 tarihinde sona ereceğini duyurdu. Son haftaya girilmesine rağmen vize yaptırılan kart oranının oldukça düşük kaldığını belirten yetkililer, son güne bırakılan işlemler sebebiyle yoğunluk yaşanabileceği uyarısında bulundu. Vize yaptırmayanların kartının 1 Şubat 2013'ten itibaren kullanıma kapatılacağı belirtildi.

Bu yıl ilk defa yapılan bir düzenlemeyle şehrin çeşitli bölgelerindeki Denizbank ve Vakıfbank şubelerinde de yapılabilen vize işlemleri, kart sahiplerine büyük kolaylık sağladı. Vize ücretleri ise bu iki bankanın şubeleriyle ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü’ne yatırılabiliyor. 60 Yaş Kartı vize işlemi yapılan banka şubeleri şunlar: Denizbank’ın Bornova, Bostanlı, Fevzipaşa Bulvarı, Güzelyalı, Hatay, Kemeraltı ve Karşıyaka ile Vakıfbank’ın Buca, Manavkuyu, Finansmarket ve Gaziemir şubeleri.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x