İzmir’e çevreci kadın eli değecek

07 Mayıs 2015 Perşembe 09:29

Gediz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gaye Güngör, TEMA Vakfı İzmir İl Temsilciliği’ne seçildi. Greenpeace ve Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) gönüllüsü olarak uzun yıllar kaldığı ABD’de...

İzmir'e çevreci kadın eli değecek

Gediz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gaye Güngör, TEMA Vakfı İzmir İl Temsilciliği’ne seçildi. Greenpeace ve Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) gönüllüsü olarak uzun yıllar kaldığı ABD’de ve İzmir’de birçok faaliyete imza atan Güngör, daha yeşil ve daha güzel bir İzmir için harekete geçti.

Ömrünü doğaya adayan Güngör, ülke genelinde 540 bini aşkın gönüllüsüyle toprağa sahip çıkan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük sorumluluk ve gurur kaynağı olduğunu dile getirdi: “TEMA’nın en büyük gücü, her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıklarıyla İzmir’de sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA ve Genç TEMA grupları oluşturarak, gönüllü sayımızı arttırıp kentimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bu mücadelede herkesi destek vermeye, bizimle el ele olmaya çağırıyoruz. Tüm doğa dostları, çevre gönüllüleri yanımızda yer alırsa İzmirimiz'i daha yeşil, daha güzel hale getirebilir, gelecek nesillere de en anlamlı mirası bırakmış oluruz.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x