Kaçak sigara sevkiyatı için otomobilin koltuklarını sökmüşler

08 Mart 2013 Cuma 13:43

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından bir otomobilde yapılan aramada, 12 bin adet gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kaçak sigaraları yerleştirmek için otomobilin arka koltuklarını...

Kaçak sigara sevkiyatı için otomobilin koltuklarını sökmüşler

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından bir otomobilde yapılan aramada, 12 bin adet gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kaçak sigaraları yerleştirmek için otomobilin arka koltuklarını sökerek yer açan zanlıların ayrıca, torpido gözü, stepne bölümü ve bagajı tamamen kaçak sigarayla doldurduğu belirlendi. Sigaraların otomobil içine düzenli bir şekilde istiflendiği tespit edildi.

        Bir ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, doğu illerinden batı illerine götürülmek üzere sigara kaçakçılığı yapıldığını tespit etti. Emniyet güçleri, Kırıkkale çevre yolunda 2 aracı durdurdu. Yapılan aramada 4 kişi göz atına alındı. Araçta yapılan aramada 12 bin paket sigara elde edildi. Zanlılar emniyette sorgularının ardından adliyeye çıkartılacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x