Kadışehri'nde hijyen kursunu tamamlayan esnaf sertifikalarını aldı

19 Mart 2015 Perşembe 13:04

Yozgat’ın Kadışehri İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen hijyen kursuna katılan esnaflar sertifikalarını aldı. Kadışehri Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede gıda ve diğer hizmet sektörlerinin...

Kadışehri'nde hijyen kursunu tamamlayan esnaf sertifikalarını aldı

Yozgat’ın Kadışehri İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen hijyen kursuna katılan esnaflar sertifikalarını aldı.

Kadışehri Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede gıda ve diğer hizmet sektörlerinin insan sağlığına uygun olarak hizmetlerini sürdürmeleri için faaliyetini sürdürüyor. İlçede başta lokanta, ekmek fırınları pastane, market ve diğer hizmet sektörlerinin temsilcileri ve çalışanlarına yönelik düzenlen kursa 23 kursiyer katıldı. İlçe Müdürlük çalışanı Yeliz Çalışkan tarafından verilen kursta hişyen konusu ve önemi anlatıldı.

Kursiyerler, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu belirterek, “Bizler zaten işletmelerimizde temizliğe büyük önem veriyorduk. Bu kursla birlikte duyarlılığımız daha da artmış oldu. bu vesile ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne böyle bir kurs açarak bizleri bilinçlendirdiği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Müdürlük yetkilileri tarafından kursa katılan 23 işletmeciye hijyen sertifikaları dağıtıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x