Kalede güneşli havanın tadını çıkardılar

29 Ocak 2013 Salı 17:13

Kış ayının ortasında olunmasına rağmen Adana’nın Kozan ilçesinde güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar Kozan Kalesi'ne akın etti. Ülkemizin birçok bölgesi karakışla mücadele ederken, Adana’nın Kozan ilçesinde bahardan kalma günler...

Kalede güneşli havanın tadını çıkardılar

Kış ayının ortasında olunmasına rağmen Adana’nın Kozan ilçesinde güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar Kozan Kalesi'ne akın etti.

Ülkemizin birçok bölgesi karakışla mücadele ederken, Adana’nın Kozan ilçesinde bahardan kalma günler yaşanıyor. Yarıyıl tatilini de fırsat bilen aileler çocuklarıyla birlikte güneşli havada tarihi ve mesire alanlarına akın ediyor.

Yarıyıl tatilinde güneşli havadan da faydalanıp tarihi bir gezi de yaptıklarını kaydeden vatandaşlar; Güzel ve güneşli bir havada gezmenin kendileri için muhteşem bir gün olduğu ve gezi sonrasında Kozan Kalesi güneşli havayı tadabildikleri en güzel yerlerden biri olduğunu ve burada kahve içmenin muhteşem bir keyif olduğu söyledi. Bazı vatandaşlar ise güneşli havayı fotoğraf çekimiyle değerlendirmek için Kozan Kalesi'ne çıktıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x