Kamuda kıyafet özgürlüğü için Gülnar'da 10 imza toplanacak

17 Ocak 2013 Perşembe 14:01

Memur-Sen Gülnar Başkanı Yahya Arslan, kamuda kıyafet özgürlüğü için başlattıkları kampanya kapsamında ilçede 10 bin imza hedeflediklerini belirtti. Arslan, kamu hizmetinin etkinliği ve verimliliği ile ilgisi bulunmayan, demokratikleşme...

Kamuda kıyafet özgürlüğü için Gülnar'da 10 imza toplanacak

Memur-Sen Gülnar Başkanı Yahya Arslan, kamuda kıyafet özgürlüğü için başlattıkları kampanya kapsamında ilçede 10 bin imza hedeflediklerini belirtti.

Arslan, kamu hizmetinin etkinliği ve verimliliği ile ilgisi bulunmayan, demokratikleşme ve sivilleşme çabaları ile örtüşmeyen ve 12 Eylül darbesinin ürünü olan kamuda kıyafet yasağının kaldırılması gerektiğini belirtti.

Yazılı bir açıklama yapan Arslan, bu durum özgülüklerden yana olan herkesi rahatsız ettiğini aktardı. Bu güne kadar mazlumun ve haklının yanında olduklarını kaydeden Yahya Arslan, “Kamuda kıyafet özgürlüğünün sağlanması için Türkiye genelinde başlatmış olduğumuz 10 milyon imza kampanyası devam ediyor. Bizlerde Memur-Sen ailesi olarak Gülnar’da 10 bin imza hedefliyoruz. Özgürlüklerden, demokrasiden, eşitlikten ve haktan yana olan tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya imzalarıyla destek olmaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x