Karaisalı Belediyesi’nden 'Hoş geldin bebek projesi'

05 Ağustos 2015 Çarşamba 15:52

Adana'nın Karaisalı Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş geldin bebek projesi' kapsamında bugüne kadar 200 bebeğe çanta hediye edildi. Bebek projesi ekibinden Zeynep Var, Cansu Çelik ve Esma Kuvvet, son ayda dünyaya gelen bebeklerin ailelerini...

Karaisalı Belediyesi'nden 'Hoş geldin bebek projesi'

Adana'nın Karaisalı Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş geldin bebek projesi' kapsamında bugüne kadar 200 bebeğe çanta hediye edildi.

Bebek projesi ekibinden Zeynep Var, Cansu Çelik ve Esma Kuvvet, son ayda dünyaya gelen bebeklerin ailelerini tek tek ziyaret ederek, içinde yeni doğan bebek için gerekli malzemeler bulunan çantayı hediye ediyor.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, ilçede her ay doğan bebelere kızlar için pembe çanta, erkekler için de kırımızı çanta hazırladıklarını ifade ederek, “İçinde zıbın, giysi, emzik, ateş ölçer, biberon gibi yeni doğanlara gerekli olan eşyaları ailelerine teslim ediyoruz. Yeni doğan bebek ailede büyük bir heyecan ve sevince yol açmaktadır. Biz de bu sevince ortak olmak için bebeklerimize hoş geldin diyor ve doğum hediyesi olarak ailelerini ziyaret ediyoruz. Bugüne kadar 200 adet bebe çantası verdik.” diye konuştu.

Bebek çantalarını alan aileler ise Başkan Aslan’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x