KARSSED yeni göreve başlayan doktorlara yemek verdi

01 Ekim 2013 Salı 16:38

Kars Devlet Hastanesi’nde göreve yeni başlayan doktorlar, Kars Sağlık Sevenler Derneği'nin (KARSSED) düzenlediği yemek programında buluştu. Yemekte bir araya gelen yeni doktorlar ile mevcut doktorlar kaynaştı.KARSSED dernek merkezinde düzenlenen...

KARSSED yeni göreve başlayan doktorlara yemek verdi

Kars Devlet Hastanesi’nde göreve yeni başlayan doktorlar, Kars Sağlık Sevenler Derneği'nin (KARSSED) düzenlediği yemek programında buluştu. Yemekte bir araya gelen yeni doktorlar ile mevcut doktorlar kaynaştı.

KARSSED dernek merkezinde düzenlenen yemeğe dernek yönetim kurulu üyeleri, Kars Devlet Hastanesi doktorları, Ayhan Bala ve Müslüm Beyoğlu ev sahipliği yaptı. Kuzu kavurma ve çay ikramının yapıldığı yemekte KARSSED Başkanı Uzm. Dr. Yunus Yılmaz, bu ve benzer organizasyonlara şehre yeni atanan doktorların, memurların ve diğer çalışanların ihtiyaç duyduklarını söyledi. Yılmaz, bu bağlamda, ileriki tarihlerde daha değişik aktiviteler ile üyelerine ve doktor arkadaşlarına etkinlikler düzenleyip ihtiyaç hissedilen kaynaşmaları sağlayacaklarını belirtti.

Düzenlenen programa katılanlara teşekkür eden Uzm. Dr. Yılmaz, yeni göreve başlayacak doktorlara bu diyarlarda en az 3 yıl kalmaları ricasında bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x