Kaymakam Bulgurlu: Basın mensupları bilgiye ulaşmada en ulvi işi yapıyor

09 Ocak 2013 Çarşamba 18:21

Antalya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, yazılı ve görsel medyanın toplumu bilgilendirmede gören gözü, duyan kulağı olduğunu söyledi.     10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili açıklamada bulunan Kaymakam...

Kaymakam Bulgurlu: Basın mensupları bilgiye ulaşmada en ulvi işi yapıyor

Antalya Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, yazılı ve görsel medyanın toplumu bilgilendirmede gören gözü, duyan kulağı olduğunu söyledi.

    10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili açıklamada bulunan Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, günümüzde en önemli gücün bilgi olduğunu kaydetti. Gazete muhabirleri ve haberin mutfağında çalışan gazetecilerin topluma bilgi ulaştırmada zorluklarla mücadele ettiğini belirten Bulgurlu, yazılı ve görsel basının toplumun doğru bilgiye ulaşmasında çok önemli olan 'bilgilendirme' ve 'bilgiye ulaşma' görevini en iyi şekilde yaptığını söyledi.

    Bulgurlu, "Toplumu bilgilendirme adına haber için zor şartlarda görevlerini yapan bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Basın toplumun bilgilenmesinde gören gözü, duyan kulağı. Haber uğruna harcanan vakitte toplumun bilgilenmesi adına kutsaldır. İnsana huzur ve güven veren çalışmadır." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x