Kaymakam Çelik: SYDV her zaman gerçek mağdurun yanında

09 Ocak 2013 Çarşamba 18:09

Yozgat’ın Boğazlıyan İlçesi Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın her zaman gerçek mağdurların yanında olduğunu söyledi.Boğazlıyan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; İlçe Kaymakamı Ömer...

Kaymakam Çelik: SYDV her zaman gerçek mağdurun yanında

Yozgat’ın Boğazlıyan İlçesi Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın her zaman gerçek mağdurların yanında olduğunu söyledi.
Boğazlıyan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, başkanlığında toplandı. Toplantıya Vakıf Müdürü Turan Kaya ve vakıf mütevelli heyeti üyeleri katıldı. İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, gerçek mağdur kişilerin vakıftan yardım alabileceğini belirterek, mağdura yardım yapılması ve sorunların çözümüne yönelik birlikte çalışılması gerektiğine dikkati çekti. Kanun gereğince vakfın mütevelli heyetine mahalle ve köy muhtarları ile sivil toplum örgütü temsilcilerinden üye seçildiğini hatırlatan Kaymakam Çelik, bu nedenle bir süre önce vakıf mütevelli heyetine üye seçimi yapıldığını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x