Kaymakam Güldibi'nden sürücülere 'kurallara uyun' uyarısı

08 Mart 2013 Cuma 14:36

Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Temizel ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’i ziyaret etti.Tarsus’ta trafik kontrol ve denetimlerinin sistemli bir şekilde devam ettiğini aktaran...

Kaymakam Güldibi'nden sürücülere 'kurallara uyun' uyarısı

Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Temizel ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’i ziyaret etti.

Tarsus’ta trafik kontrol ve denetimlerinin sistemli bir şekilde devam ettiğini aktaran Kaymakam Güldibi, şoförlerin trafik kurallarına riayet etmeleri gerektiğine dikkat çekti. Kurallara uymanın ve dikkatin kazaların önlenmesinde çok önemli olduğunu aktaran Güldibi, “Temennimiz trafik kazalarının hiç olmaması. Bunu sağlamak için sürücülerin ve yayalarımızın kurallara uymaları gerekir.” diye konuştu.
Şoför esnafının evlerine ekmek götürme çabalarında, kurallar ve yasalar çerçevesinde hep yanlarında olacaklarını ifade eden Güldibi, ‘’Şoför esnaflarımızın taşıdıkları yolcuları kendi aileleri gibi düşündüklerine inanıyorum ve onlara hayırlı, bol kazançlar diliyorum.’’ şeklinde konuştu.
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x