Kaymakam Soytürk, çiftçileri tarlada ziyaret etti

14 Mayıs 2015 Perşembe 17:09

Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan İnal birlikte üreticileri tarlalarında ziyaret etti. İlçe Müdürü İhsan İnal'dan bilgiler alan Kaymakam Soytürk,...

Kaymakam Soytürk, çiftçileri tarlada ziyaret etti

Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan İnal birlikte üreticileri tarlalarında ziyaret etti.

İlçe Müdürü İhsan İnal'dan bilgiler alan Kaymakam Soytürk, "İlçemiz her türlü zor koşulda büyük emek veren çiftçilerle büyümeye devam etmektedir. Bölgemiz bir narenciye bölgesidir ancak diğer sebze ve meyve yetiştiriciliği de yapılmaktadır." dedi. Narenciye üreticiliği haricinde örtü altı ve sera dışı tarım da yapıldığını ifade eden Soytürk, "Bu uğurda yoğun bir emek sarf eden çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü tebrik ediyorum." dedi.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan İnal da yenilikleri benimseme gayreti ve isteği ile tarımsal faaliyetleri sürdüren çiftçilerin ilçede günden güne arttığını, Kurum olarak her türlü desteği verdiklerini kaydetti.

Kaymakam Recep Soytürk daha sonra tarlada çalışan çiftçilerle sohbet ederek traktör sürdü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x