İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz: Eğitimin kalitesini artırmalıyız

03 Ocak 2013 Perşembe 14:34

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, eğitimde kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak zorunda olduklarını söyledi.Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, müdürlük personeli ile toplantı yaptı. Toplantıya; eğitim denetmenleri...

İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz: Eğitimin kalitesini artırmalıyız

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, eğitimde kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak zorunda olduklarını söyledi.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, müdürlük personeli ile toplantı yaptı. Toplantıya; eğitim denetmenleri başkanı, il milli eğitim müdür yardımcıları, il milli eğitim şube müdürleri, şefler ve kurumda çalışan personel katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Kurumumuza gelen kişilerin mutlu ayrılması bizim görevimiz, her zaman işimizi ciddiye almak zorundayız. Bu amaçla saygı görmek istiyorsak, karşı tarafa saygılı olmak zorundayız. Kayseri, ülkenin mihenk taşı, sorumluluk daha ağır, bu sorumluluk bilinci ile eğitimde kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak zorundayız. Bizler, kurum olarak ülkenin geleceğini hazırlıyoruz, kişi olarak birbirimize değer vermeliyiz.” diye konuştu. Yılmaz, konuşmasının sonunda, eğitimde her ferdin moral ve motivasyonunu yüksek tutarak başarıya ulaşacaklarını ifade etti.

Yorum Gönder

@name x