Kayseri'de fırtına çatıları uçurdu

22 Mart 2013 Cuma 14:06

Kayseri’de fırtına çatıları uçurdu. Bir işyerinin uçan çatısı, amatör bir fotoğrafçı tarafından saniye saniye görüntülendi.         Sabah saatlerinden itibaren etkili olan fırtına, Kayseri’de...

Kayseri'de fırtına çatıları uçurdu

Kayseri’de fırtına çatıları uçurdu. Bir işyerinin uçan çatısı, amatör bir fotoğrafçı tarafından saniye saniye görüntülendi.

        Sabah saatlerinden itibaren etkili olan fırtına, Kayseri’de hayatı olumsuz etkiledi. Kentte çok sayıda binanın çatısı şiddetli fırtınaya dayanamayarak yere düştü. Olaylarda binaların pencere camları kırılırken, araçlar da zarar gördü. İş yerlerinin yoğunlukta olduğu Cumhuriyet Mahallesi’nde de çok sayıda çatı rüzgardan etkilendi. Bir işyerinin saç çatısının rüzgarla birlikte savrulma anı amatör fotoğrafçı Yunus Emre Kılıç tarafında görüntülendi. Görüntülerde, rüzgarın çatıyı ağaç dalı gibi sallaması görülüyor. Çatıdan fırlayan bir demir parçası da görüntü çeken Kılıç’ın yakınına düştü. Bu sırada oradan geçen bir vatandaş da yaralanmaktan son anda kurtuldu. Rüzgarın şiddetini düşürdüğü saatlerde polis ve itfaiye ekipleri, çatısı uçan bina yakınlarında önlem aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x