Keçiborlulu öğrenciler Peygamber Efendimiz'in (sas) doğumunu kutladı

30 Nisan 2013 Salı 16:45

Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (sas) doğumunun 1442. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, lise öğrencilerine yönelik program düzenlendi.Keçiborlu Süleyman Demirel Teknik Lise ve Çok Programlı Lisesi...

Keçiborlulu öğrenciler Peygamber Efendimiz'in (sas) doğumunu kutladı

Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (sas) doğumunun 1442. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, lise öğrencilerine yönelik program düzenlendi.

Keçiborlu Süleyman Demirel Teknik Lise ve Çok Programlı Lisesi Konferans Salonu'ndaki programa öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Peygamber Efendimiz'in (sas) örnek hayatı ile ilgili sinevizyon gösterilerinin yer aldığı, şiirlerin, ilahilerin okunduğu program ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Hüseyin Başçiftçi, "Peygamber Efendimiz'in (sas) örnek hayatını öğrencilerimize aktarabilmek amacıyla böyle bir program düzenledik. Akabinde de öğrencilerimize, öğretmenlerimizin katkılarıyla hazırlanan etli pilav, helva ve ayran ikramında bulunduk. Bu tür etkinliklerin öğrencilerimiz açısından faydalı olacağını düşünüyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x