Keçiören Belediyesi'nden Twitter'dan gelen soruna anında müdahale

20 Aralık 2012 Perşembe 16:44

Keçiörenlilere daha iyi hizmet verebilmek için belediyenin teknolojik altyapısını yenileyen Belediye Başkanı Mustafa Ak, sosyal medyadan gelen sorunlara anında müdahale ediyor. MerveM adlı bir Twitter kullanıcısı, Keçiören Belediye Başkanı...

Keçiören Belediyesi'nden Twitter'dan gelen soruna anında müdahale

Keçiörenlilere daha iyi hizmet verebilmek için belediyenin teknolojik altyapısını yenileyen Belediye Başkanı Mustafa Ak, sosyal medyadan gelen sorunlara anında müdahale ediyor.

MerveM adlı bir Twitter kullanıcısı, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a, "Evimizin önündeki asfalt çöktü. Ya biri düşecek ya da kaza olacak." diye bir mesaj gönderdi. Mesaja hemen cevap vererek adresi isteyen Ak, ekipleri hemen olay mahalline gönderdi. Gece geç saatlerde ekibin, evinin önüne geldiğini ve müdahale ettiğini gören MerveM adlı kullanıcı, "Bu saatte ekip geldi, çalışıyor. Teşekkür ederiz sayın başkanım." diye bir mesaj daha ileterek, Başkan Ak'a teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiörenlilerin teknolojik yenilikleri kullanarak belediye hizmetlerine rahat ve kolay bir şekilde uzaktan erişebilmelerini sağlamanın çağın bir gereği olduğunu ifade etti. Ak, "Vatandaş her yolla ve kolayca başkana ulaşmalı ve sorununu iletebilmeli ki herhangi bir aksilik yaşanmadan sorunlar telafi edilebilsin." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x