Kepez Belediyesi kadınlara yönelik spor kursu açıyor

12 Ocak 2013 Cumartesi 15:28

Antalya Kepez Belediyesi Duraliler ve Habibler mahallelerinde kadınlara yönelik ücretsiz aerobik, pilates ve step kursu düzenleyecek.Duraliler İlköğretim Okulunu ziyaretinde Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulun bahçesine kadınlar için spor...

Kepez Belediyesi kadınlara yönelik spor kursu açıyor

Antalya Kepez Belediyesi Duraliler ve Habibler mahallelerinde kadınlara yönelik ücretsiz aerobik, pilates ve step kursu düzenleyecek.
Duraliler İlköğretim Okulunu ziyaretinde Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okulun bahçesine kadınlar için spor kursu açacaklarını söyledi. Habibler Mahallesi’ndeki Prof. Dr. Tuğgeneral Cevdet Demirkol-Ayhan Demirkol Kız Meslek Lisesi’nin bahçesindeki spor salonunda da kadınlar için spor kursu açacaklarını duyuran Tütüncü şunları söyledi: “İki salondaki spor kursu önümüzdeki günlerde başlayacak. 6 bölgede yaptığımız aerobik, pilates ve step kursumuzun sayısı ‘Okullar Hayat Olsun’ projesiyle 8’e çıkıyor. Gelen talepler ve imkânlar doğrultusunda spor kursumuzun sayısını artıracağız. Aerobik-pilates kursu hizmetiyle yüzlerce Kepezli kadınımızı sporla buluşturduk.” diye konuştu.

Kurslara katılmak isteyen kadınlar, Duraliler ve Habibler mahalleleri muhtarlıklarına başvuru yapabilecek. Öte yandan Şafak, Kanal, Varsak Karşıyaka, Beşkonaklılar mahallelerinde bulunan çadır tarzı spor salonlarında, Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda ve Cumartesi Kapalı Semt Pazarı’nda açılan kurslardan bugüne kadar bin 500’e yakın kadın yararlandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x