Kilci: Türkiye gelir adaletsizliğinde rekor kırmaya devam ediyor

05 Mayıs 2015 Salı 11:32

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri milletvekili adayı ve Kayseri Ticaret Odası eski başkanlarından Hasan Ali Kilci, Türkiye’nin gelir adaletsizliğinde rekor kırmaya devam ettiğini söyledi. Kilci, AK Parti'ye bağlı TÜİK’in verdiği...

Kilci: Türkiye gelir adaletsizliğinde rekor kırmaya devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri milletvekili adayı ve Kayseri Ticaret Odası eski başkanlarından Hasan Ali Kilci, Türkiye’nin gelir adaletsizliğinde rekor kırmaya devam ettiğini söyledi. Kilci, AK Parti'ye bağlı TÜİK’in verdiği rakamların yanlış ve halkı aldatmaya yönelik olduğunu vurguladı.

MHP adayı Hasan Ali Kilci, seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde esnafın sorunlarını dinleyen Kilci, "Türkiye 13 yılda bütün varlıklarını kaybetmiştir." dedi. "Türkiye büyümemiştir küçülmüştür" diyen Kilci, şu açıklamayı yaptı: "Türkiye gelir dağılımı adaletsizliğinde rekorlar kırmaya devam ediyor. Eğitimde öğretmen açığımız büyük. Atama yapamayan bu hükümet öğretmenleri sürüm süründürmektedir. AKP’ye bağlı olan TÜİK ve Planlama Teşkilatı'nın verdiği rakamlar yanlıştır ve halkımızı aldatmaktadır. AKP hükümetinden MHP kadroları sizin desteği ile hesap soracaktır. 13 yıldır bunlara kimse hesap soramadı ama bize hesap sormak çok kolay olacaktır. Ben hepinizin tanıdığı Hasan Ali’yim. Herkes benim kapımı çok rahat çalabilir ve ulaşabilir. Her şeyi zamanında yapıp ülkenin problemlerini bertaraf edeceğiz."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x