Kimse Yok Mu'dan yardıma muhtaç ailelere yardım

07 Ocak 2013 Pazartesi 12:08

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi'ne bağlı Gebze İyilik Merkezi, 'Kardeş Aile Sınıf Projesi' başlattı. Proje kapsamında Gebze'de bulunan Çırağan Lisesi'nin yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin araştırdığı beş aileye ayni yardım...

Kimse Yok Mu'dan yardıma muhtaç ailelere yardım

Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi'ne bağlı Gebze İyilik Merkezi, 'Kardeş Aile Sınıf Projesi' başlattı. Proje kapsamında Gebze'de bulunan Çırağan Lisesi'nin yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin araştırdığı beş aileye ayni yardım yapıldı.

        Merkez yetkilileri ilk önce Gebze Beylikbağı'nda ikamet eden Selime Erzurum'u ilk ziyaret etti. Erzurum ailesine 2 yatak, 2 baza, gıda, temizlik ve giysi yardımında bulunuldu. Öğrencilerle birlikte gerçekleşen ikinci ziyarette yardıma muhtaç aileye, kırtasiye, gıda, giysi ve Çırağan Lisesi 9/A sınıfı öğrencilerinin kendi aralarında topladığı para yardımı yapıldı. Öğrenciler aynı zamanda aileye kömür yardımı da yapacaklarını belirterek evden ayrıldı.

        Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi Gebze İyilik Merkezi Temsilcisi Fikret Hastürk, "Geleceğimiz olan nesillere böyle bir fırsat veren proje, ihtiyaç sahibi aileler ile gönüllü sınıflarımız arasında manevi bir bağ oluşturuyor." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x