Kırsal kalkınma yeni projeler bekliyor

19 Ocak 2013 Cumartesi 12:27

Çorum'un Osmancık ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Osmancık Girişimci İş Adamları Derneği ve Kardelen Çevre ve Eğitim Derneği yönetim kurulu üyeleri, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Çorum Koordinatörü Emin Serdar...

Kırsal kalkınma yeni projeler bekliyor

Çorum'un Osmancık ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Osmancık Girişimci İş Adamları Derneği ve Kardelen Çevre ve Eğitim Derneği yönetim kurulu üyeleri, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Çorum Koordinatörü Emin Serdar Kurşun'u makamında ziyaret etti.

        Kurşun'u makamında ziyaret eden Osmancık Girişimci İş Adamları Derneği ve Osmancık Kardelen Çevre ve Eğitim Derneği yönetim kurulu üyeleri, Osmancık ilçesi için uygun olabilecek kırsal kalkınma projeleri hibe ve destek kredileri hakkında bilgi aldı.
Görüşme boyunca 'Osmancık'ta hangi projeler uygulanabilir?' ve 'Osmancık bu desteklerden daha fazla yararlanabilmesi için ne gibi çalışmalar yapmalıdır?' konuları üzerinde duruldu. Yapılan ziyaret ve görüşme sonucunca kırsal kalkınma için yeni projelerin şart olduğu vurgusu yapıldı.

        Emin Serdar Kurşun, dernek üyelerinin yapmış olduğu bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ve Osmancık için her zaman yardıma hazır olduklarını ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x