Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasına taşınacak

13 Şubat 2013 Çarşamba 11:54

Kırşehir Ağız ve Diş sağlığı merkezi, verdiği hizmet ve hasta memnuniyeti ile çevre illerden büyük ilgi görüyor. Eylül ayında yeni binasına taşınacak olan merkez bu ilgiden memnun.Kırşehir Ağız Diş Sağlığı merkezi Başhekimi Dr....

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasına taşınacak

Kırşehir Ağız ve Diş sağlığı merkezi, verdiği hizmet ve hasta memnuniyeti ile çevre illerden büyük ilgi görüyor. Eylül ayında yeni binasına taşınacak olan merkez bu ilgiden memnun.

Kırşehir Ağız Diş Sağlığı merkezi Başhekimi Dr. Sabri Yılmaz Kırşehir’den çevre illere hasta sevkinin olmadığını belirterek, “Ağız ve diş sağlığı merkezimde bulunan 23 tane diş hekimimiz ve toplam 120 personelimiz ile birlikte hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çevre illere gitmelerine gerek kalmıyor. Hatta çevre illerden hastalar merkezimize başvuruyor. Bununla birlikte gurbetçi vatandaşlarız da tatilde geldiklerinde bize başvuruyor. Şu an hastalarınızın memnuniyet oranı yüzde 90’nın üzerinde bunu yüzde yüz yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Ağız diş sağlığı merkezindeki nöbet sistemine de değinen Yılmaz, şunları söyledi: “Merkezimiz uyguladığımız nöbet sistemiyle hastalarımıza 24 saat hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın sıkıntı yaşamaması için uğraşıyoruz. Hastalarımız daha iyi bir şekilde hizmet alması için randevu sistemini kullanırlarsa kendiler için daha rahat olur.”

Ağız ve diş sağlığı merkezinin yeni binasına taşınmasıyla daha iyi hizmet vereceğini söyleyen Başhekim Dr. Sabri Yılmaz, “Eylül ayında taşınacak olduğumuz yeni binamızın modernliği ile hastalarımıza daha iyi hizmet verilecektir ve günlük hasta sayımızda artış olacaktır. Bu binamız da geçen yıl toplam 55 bin hastanın tedavisi yapılmış bunların 25 bini diş çekimi, 4 bin 500'ü kanal tedavisi, 4 bin 100'ü protez diş tedavisi şeklindedir.” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x