Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri denetimleri sürdürüyor

19 Şubat 2013 Salı 17:12

Kırşehir'de; restoran, lokanta ve kebapçılara yönelik denetimler aralıksız sürdürüyor.Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından şubat ayında yapılan rutin denetimler sonucunda 54 işyeri denetlendi ve 2 işyerine genel tertip ve düzen...

Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri denetimleri sürdürüyor

Kırşehir'de; restoran, lokanta ve kebapçılara yönelik denetimler aralıksız sürdürüyor.

Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından şubat ayında yapılan rutin denetimler sonucunda 54 işyeri denetlendi ve 2 işyerine genel tertip ve düzen hususunda ihtar çekildi. Zabıta Ekiplerinin denetimleri Kırşehirli vatandaşların sağlığı için rutin bir şekilde devam edecek.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, zabıta ekiplerinin denetimlerine aralıksız devam edeceğini belirterek, "Halkımızın sağlığı bizim ilk önceliğimiz. Belediye olarak sağlık konusunda çok hassasız. Bu konuda çalışmalarımız aralıksız olarak devam ederek kurallara uymayan bütün işyerlerine gerekli işlemleri yapacağız. Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı, hijyenik bir ortamda, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamak amacındayız. Zabıta ekiplerimiz de bu konuda çok hassas bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x