Kırşehirli vekillerden hayırseverlere çağrı

26 Aralık 2012 Çarşamba 12:02

Kırşehir milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Kırşehir’in mevcut ambulanslarının yenilenmesi konusunda hayırsever hemşehrilerinin desteğini istedi.        Kırşehir milletvekilleri Abdullah...

Kırşehirli vekillerden hayırseverlere çağrı

Kırşehir milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Kırşehir’in mevcut ambulanslarının yenilenmesi konusunda hayırsever hemşehrilerinin desteğini istedi.

        Kırşehir milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan hayırseverlere yaptıkları çağrıda, “Milletvekilleri olarak Kırşehir’in sağlık alanındaki ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Kırşehir’de en yeni ve tam donanımlı ambulanslarla vatandaşlarımıza kaliteli acil hizmet verilmesi için gayret gösteriyoruz. Bu çerçevede Sağlık Bakanlığımızın verdiği ambulanslara ek olarak hayırsever hemşehrilerimizin de desteği ile ambulans filomuzu mümkün olduğunca yenilemeyi hedefliyoruz. Kırşehir genelinde şu anda 21 ambulansımız var. Kırşehir’den Ankara ve Kayseri’ye hasta sevkinin yoğunluğu ve ilçelerden Kırşehir merkeze çok fazla hasta sevki nedeni ile ambulanslarımız kısa zamanda yıpranmaktadır. Ambulanslarımızın son model ve tam donanımlı olması için hayırsever hemşehrilerimizin de desteğine ihtiyacımız var. Allah korusun belki bir gün bizim veya bir yakınımızın da bu ambulanslara ihtiyacı olabilir. Gelin hep beraber devlet-millet işbirliği ile ambulans filomuzu yenileyelim.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x