Kırşehir'de İstiklal Marşı'nın kabulünün 94. yılı kutlandı

13 Mart 2015 Cuma 10:44

Kırşehir merkez ve Mucur'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma" programları düzenlendi.Kırşehir merkezde Mehmet Akif Ersoy Lisesi tarafından hazırlanan ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa Vali Yardımcısı...

Kırşehir'de İstiklal Marşı'nın kabulünün 94. yılı kutlandı

Kırşehir merkez ve Mucur'da "İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma" programları düzenlendi.

Kırşehir merkezde Mehmet Akif Ersoy Lisesi tarafından hazırlanan ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa Vali Yardımcısı A. Serdar Polat, J. Binbaşı Seyit Ali Aslan, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Çeşitli anlatılar, şiirler, canlı müzik ve dramatize sunumların yapıldığı programda duygulu anlar yaşandı.

Mucur'da düzenlenen programı ise Mucur Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde gerçekleştirildi. Mucur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan programa öğrenciler, veliler ve okul müdürleri katıldı. Programa İlçe Kaymakamı Arif Yalçın, Belediye Başkanı Ali Şahin, Garnizon Komutanı Serdar Bağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Elif Kürümçelik, İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Akkoç ve ilçe milli eğitim şube müdürleri katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x