Kırşehir’e Sağlık Bakanlığı tarafından 4 ambulans verildi

30 Ocak 2013 Çarşamba 15:30

Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Sağlık Bakanlığı tarafından Kırşehir’e 1’i paletli olmak üzere 4 tam donanımlı ambulans verileceğini belirtti.Kırşehir milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, yaptıkları...

Kırşehir'e Sağlık Bakanlığı tarafından 4 ambulans verildi

Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Sağlık Bakanlığı tarafından Kırşehir’e 1’i paletli olmak üzere 4 tam donanımlı ambulans verileceğini belirtti.

Kırşehir milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, yaptıkları yazılı açıklamada, şunları ifade ettiler: “Kırşehir’in sağlık konusunda mümkün olan en iyi şartlara sahip olması için gayret gösteriyoruz. Geçtiğimiz günlerde, Sağlık Bakanımız ile bir toplantı yaparak memleketimizin tüm sağlık konularını görüştük. Bu görüşmemizin neticesinde Bakanlığımız, Kırşehir’e 4 ambulans tahsis etti. Bu ambulanslar, yakın zamanda ilimizde hizmete girecek. Bu ambulanslara ek olarak hayırsever iş adamlarımızdan da ambulans hibe desteklerini bekliyoruz. Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkârlar Birliği, Ticaret ve Sanayi Odamızın ve diğer sivil toplum kuruluşlarımızın üyeleri arasında kampanya başlatıp veya mevcut imkânları ile ambulans filomuzun yenilenmesine katkı sağlamalarını bekliyoruz. Yeni ambulanslarımız şehrimize hayırlı olsun.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x