KKDGC, Emniyet Müdürü Çakmak’a plaket verdi

11 Nisan 2013 Perşembe 15:37

Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) yönetim kurulu, İl Emniyet Müdürü Ercan Çakmak’a, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Plaket takdiminde konuşan cemiyet başkanı Yücel Sezer, Çakmak'ın 'İnsanı yaşat...

KKDGC, Emniyet Müdürü Çakmak'a plaket verdi

Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) yönetim kurulu, İl Emniyet Müdürü Ercan Çakmak’a, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Plaket takdiminde konuşan cemiyet başkanı Yücel Sezer, Çakmak'ın 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' sloganıyla hizmetlerini sunduğunu, polis-halk iletişimini güçlendirerek, suç ve suçlularla mücadelede büyük yol katttiğini ifade etti. Ziyaret ve takdim edilen plaket karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Emniyet Müdürü Çakmak ise “Kars’ın ve Karslının sorunlarını gündeme getiren, Kars için çalışan ve halkın nabzını tutan basın mensuplarımızdan böylesine anlamlı bir teşekkür plaketi almak şahsımı ve teşkilatımı ziyadesiyle memnun etmiştir." diye konuştu.

Ziyarete Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yücel Sezer, Genel Sekreter Burhan Akyıldırım, Başkan Yardımcıları Ercüment Daşdelen ve A.Erbil Hüryurt katıldılar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x