Kocaoğlu: Hayatımda hesabını veremeyeceğim herhangi bir yaprak yok

19 Aralık 2012 Çarşamba 11:23

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, belediye başkanlığının servet edinerek değil, servet yiyerek yapıldığını söyledi. Güzelyalı Hatay Lions Kulübü tarafından düzenlenen toplantıya misafir olarak katılan Kocaoğlu, Büyükşehir...

Kocaoğlu: Hayatımda hesabını veremeyeceğim herhangi bir yaprak yok

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, belediye başkanlığının servet edinerek değil, servet yiyerek yapıldığını söyledi. Güzelyalı Hatay Lions Kulübü tarafından düzenlenen toplantıya misafir olarak katılan Kocaoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik operasyonlar ve dava süreciyle ilgili bir soru üzerine şunları kaydetti: “Ne çıkarsa bahtımıza diyerek daldılar ama bizim için problem yok, çünkü benim ailem, 1800’lerden beri belediye başkanlığı görevi yapıyor. Belediye başkanlığının nasıl yapıldığını da maddi ceremesini de çok iyi biliyoruz. Başımıza gelenler bir sınavdır. Bu sınav, bize direnç veriyor, güçlendiriyor. Bazı insanlar zorluklar karşısında havlu atar, bazılarına da mücadele ve çalışma azmi gelir. Rabbim bana da bu gücü vermiş. Çok şükür, hayatımda hesabını veremeyeceğim herhangi bir yaprak yok.”

Toplantı sonunda Kulüp Başkanı Santo Şaul, Aziz Kocaoğlu’na bir teşekkür plaketi sundu. Kulüp üyelerinden ressam Evlin Öztürk de bir tablosunu armağan etti.

Yorum Gönder

@name x