Kocaoğlu İzmir U12 Cup’a misafir oldu

04 Nisan 2015 Cumartesi 17:10

İzmir'de devam eden, 21 ülkeden 48 takımın katıldığı U12 Cup'ta dostluk ve kardeşlik adına tarihe geçecek güzellikler yaşanıyor. Karşılaşmalar sırasında tesisleri ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, taraftarların...

Kocaoğlu İzmir U12 Cup'a misafir oldu

İzmir'de devam eden, 21 ülkeden 48 takımın katıldığı U12 Cup'ta dostluk ve kardeşlik adına tarihe geçecek güzellikler yaşanıyor. Karşılaşmalar sırasında tesisleri ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, taraftarların sevgi gösterileriyle karşılandı. Aynı sahayı paylaşan Fenerbahçe ve Beşiktaş U12 oyuncuları ise Kocaoğlu'nun ziyaretiyle ezeli rekabeti bir kenara bırakarak, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Dünyanın dört bir yanından futbol kulüplerinin oyuncularını Türk çocuklarıyla buluşturan İzmir U12 Cup, adeta bir şölen havasında geçiyor. Altınordu Futbol Kulübü'nün düzenlediği, Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunu üstlendiği turnuvanın ikinci gününde sürpriz bir misafir vardı. Turnuvanın yapıldığı Altınordu Futbol Kulübü'nün Selçuk Efes Tesisleri'ni ziyaret eden Başkan Kocaoğlu'na, Altınordu Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan eşlik etti. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın U12 takımlarına başarı dileyen Kocaoğlu, iki takımın oyuncularını biraraya getirerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Maç öncesi ısınan oyuncularla pas antrenmanı da yapan Kocaoğlu, Bornova Belediyespor'un Ajax'la yaptığı final grubu karşılaşmasını da seyretti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x