Kocaoğlu'ndan gençlere: Farklı düşünseniz de asla ayrı düşmeyin

17 Mart 2015 Salı 10:07

Gediz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne misafir oldu. Gençler, Yerel Yönetimler dersini burada işledi, belediyelerin karar alma süreçlerini yerinde görüp inceleme fırsatı...

Kocaoğlu'ndan gençlere: Farklı düşünseniz de asla ayrı düşmeyin

Gediz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne misafir oldu. Gençler, Yerel Yönetimler dersini burada işledi, belediyelerin karar alma süreçlerini yerinde görüp inceleme fırsatı buldu. Başkan Aziz Kocaoğlu da ziyaretten büyük memnuniyet duydu.

Başkan Kocaoğlu, üniversite kampüslerinde gerginliğin arttığı bir dönemde gençlere seslenerek, “Farklı düşünseniz de ayrı düşmeyin Hangi siyasi görüşten olursanız olun bu birlikteliğiniz hiç bozulmasın, hep yan yana ve omuz omuza olun. Tüm gençlerimizden beklentimiz bu, sizleri hep böyle mutlu ve birlik içinde görelim.” dedi. Kocaoğlu, Gediz Üniversitesi öğrencilerinin sorularını da cevapladı, belediyecilik hakkında bilgi verdi. Gediz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ezgi Gürses ise Yerel Yönetimler dersi kapsamında her yıl kendilerine kapılarını açan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Gürses, “Verdiğimiz eğitim, uygulama sahasında anlam kazanıyor. Başkan Aziz Kocaoğlu’nun nasihatiyle hem ziyaretimiz hem de dersimiz daha da anlam kazandı.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x