Köylerin ve köylülerin sorunları yerinde tespit ediliyor

12 Mart 2015 Perşembe 11:11

Bitlis’in Tatvan ilçesinde, Özel İdare personeli ve İl Genel Meclisi üyeleri, 2015 yılı yatırım programını yerinde belirlemek amacıyla köyleri tek tek dolaşıp, köylülerin sorunlarını yerinde tespit ediyor. Köy ziyaretleri kapsamında...

Köylerin ve köylülerin sorunları yerinde tespit ediliyor

Bitlis’in Tatvan ilçesinde, Özel İdare personeli ve İl Genel Meclisi üyeleri, 2015 yılı yatırım programını yerinde belirlemek amacıyla köyleri tek tek dolaşıp, köylülerin sorunlarını yerinde tespit ediyor.

Köy ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, sorunları birebir yerinde tespit eden Özel İdare personeli ve İl Genel Meclisi üyelerinden oluşan ekip, aynı zamanda yapılacak olan çalışmalarla ilgili köylüleri bilgilendiriyor. Ziyaret ettikleri köylerde köylülerin evlerine misafir olan ve köylülerin sorun ve şikâyetlerini yerinde birebir dinleme fırsatı bulan ekip, sorunları tek tek not alarak, sorunların çözümü noktasında neler yapılabileceği üzerine istişarelerde bulunuyor.

Ziyaret edilen köylerin genelinde yol, su, kanalizasyon ve diğer altyapı gibi sorunlar göze çarparken, bu sorunların 2015 yılı yatırım programına alınarak çözülmesi için gerekli notlar alındı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x