Kozan Lisesi'nin boks ve güreş başarısı

18 Ocak 2013 Cuma 14:08

Kozan Lisesi öğrencileri katılmış oldukları çeşitli sporaktif faaliyetlerde dereceler elde etti. Kozan Lisesi 11 E sınıfı öğrencilerinden Altuğ İçten, Adana İsmet Atlı Şehir Stadyumu’nda düzenlenen gençler 60 kiloda güreş müsabakalarında...

Kozan Lisesi'nin boks ve güreş başarısı

Kozan Lisesi öğrencileri katılmış oldukları çeşitli sporaktif faaliyetlerde dereceler elde etti.

Kozan Lisesi 11 E sınıfı öğrencilerinden Altuğ İçten, Adana İsmet Atlı Şehir Stadyumu’nda düzenlenen gençler 60 kiloda güreş müsabakalarında birinci olurken yine 10 A sınıfı öğrencilerinden Alper Yıldırım isimli öğrenci de Ankara’da düzenlenen Atatürk’ü anma boks turnuvasında yıldızlar 80 kiloda Türkiye üçüncüsü oldu.

Kupa ve madalyalarını alan öğrenciler sevinçlerini Okul Müdürü Levent Tetik ile paylaştı. Müdür Tetik, "Öğrencilerimizi sporaktif faaliyetlerde göstermiş oldukları gayret ve başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Kozan Lisesi olarak öğrencilerimize eğitim öğretimin yanı sıra onları sporaktif faaliyetlere de yönlendiriyoruz. Bugün de bu çalışmalarımızın karşılığını iki öğrencimiz getirdi. Ayrıca Kozan Lisesi olarak güreş, boks ve tekvando gibi spor dallarında öğrencilerimiz ile beraber çalışmalarımızı sürdürüyor." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x