Kurum içi farkındalık eğitimi verildi

18 Mart 2015 Çarşamba 13:28

Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi kurum içi farkındalık eğitimi verildi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına bağlı olarak,...

Kurum içi farkındalık eğitimi verildi

Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde TS EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi kurum içi farkındalık eğitimi verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına bağlı olarak, Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde iki farklı oturumda TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi farkındalık eğitimi verildi. Yapı Denetimi ve Yapı Malzemeleri Şube Müdür Vekili Asım Fatih Durmaz tarafından verilen eğitime İl Müdürü Mehmet Çiçek, Müdür Yardımcıları Mustafa Solmaz ve Feray Yümün ile müdürlük çalışanları katıldı.

Söz konusu eğitimde ISO 9001, kalite, kalite el kitabı, müşteri, müşteri memnuniyeti, iç tetkik, döküman kontrolü ve kayıtların kontrolü gibi konular hakkında bilgi verildi. Ayrıca kalitenin, hata bulma değil hata önleme sanatı olduğu belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x