Kuşadası Belediyesi Çanakkale gezisi düzenliyor

05 Mart 2013 Salı 11:20

Aydın'ın Kuşadası Belediyesi, şehitlikleri ziyaret için Çanakkale gezisi düzenleyecek. Belediye Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamaya göre gezi için 16 Mart 2013 günü saat 00.30'da otobüsler kalkacak. 17 Mart'a şehitlik ziyaretlerinin...

Kuşadası Belediyesi Çanakkale gezisi düzenliyor

Aydın'ın Kuşadası Belediyesi, şehitlikleri ziyaret için Çanakkale gezisi düzenleyecek. Belediye Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamaya göre gezi için 16 Mart 2013 günü saat 00.30'da otobüsler kalkacak. 17 Mart'a şehitlik ziyaretlerinin ardından aynı gün Kuşadası’na dönülecek. Ücretsiz gezide yiyecekler de belediye tarafından karşılanacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

avni göktepe 5 yıl önce yorumlandı

belediye tarafından düzenlenen gezi düşünce olarak mükemmel. ancak ya neticesi..tamamen fiyasko davutlarda toplanan 1500 kişi gece saat 22 den 0.3 e kadar beş saat sogukta bekleyen çoluk çocuk yaşlı genç kadınlar erkekler perişan oldular..görevliler aciz araç yok..bu nasıl davet..ev sahipleri davete icabet edenleri perişan ettiler..aklıma başbakanın 5 koyun verseler 3 ünü kaybederler sözü geldi..dogrulatmak zorundamı idiniz..milletin parası ile otobüs tutmaktan acizseniz ne diye manevi degerleri kullanarak rezil oluyorsunuz..yazıklar olsun..

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Serdar AKİKOL 5 yıl önce yorumlandı

atatürk çocuklarına bizleri ulaştıracak olan kuşadası belediyesine, şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

0 Kişi beğendi.