Lara'ya, Defterdarlıktan ödül

18 Mart 2015 Çarşamba 13:30

Özel Lara Eğitim Kurumu öğrencilerinden Utku Öztürk, Nevşehir Defterdarlığı’nın düzenlediği satranç turnuvasında gümüş madalya kazandı.İlde vergi bilincinin oluşması, verginin tabana yayılması, çocuklarda da bu konuda bir altyapı...

Lara'ya, Defterdarlıktan ödül

Özel Lara Eğitim Kurumu öğrencilerinden Utku Öztürk, Nevşehir Defterdarlığı’nın düzenlediği satranç turnuvasında gümüş madalya kazandı.

İlde vergi bilincinin oluşması, verginin tabana yayılması, çocuklarda da bu konuda bir altyapı oluşturulması adına düzenlenen yarışmaya Nevşehir genelinden bir çok öğrenci katıldı. Yapılan müsabakalar sonunda Lara Eğitim Kurumları önceki yarışmalarda olduğu gibi yine madalya kazanma başarısını gösterdi.

Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’dan ödülünü alan dereceye giren öğrenciler başarılarının haklı gururunu yaşadı. Defterdarlıkta yapılan törende konuşan Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman "Yarışmaya giren tüm çocuklarımıza ve onları yönlendiren öğretmenlerimize teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Vergi bilincinin artması adına yapılan bu etkinlikte kazanılan başarıların ödüllerle teşvik edilmesini çok önemli görüyoruz. Daha çok katılımlı ve bol ödüllü etkinliklerle çocuklarımızı desteklemek isteriz" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x