Lise öğrencileri, huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti

03 Haziran 2015 Çarşamba 12:34

Adana İhsan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundu. Huzurevi sakinlerinin, kendilerini neşeli hissetmeleri ve eğlenceye katılmaları için...

Lise öğrencileri, huzurevindeki yaşlıları ziyaret etti

Adana İhsan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundu.

Huzurevi sakinlerinin, kendilerini neşeli hissetmeleri ve eğlenceye katılmaları için parti düzenleyen öğretmen ve öğrenciler, mutluluk rüzgarları estirdi. "Huzurevi yemek etkinliği" kapsamında yaşlılara doğum günü partisi düzenleyen öğrenciler, yaşlılarla tüm gün boyunca oturup sohbet etti, doğum günü pastasını huzurevi sakinleriyle birlikte kesti.

İhsan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şule Dalkır, "Öğretmen arkadaşlarımız ve öğrencilerimizle burada bulunmaktan çok mutlu olduk. Yaşlılarımız öğretmen ve öğrencilerimizi kendi çocukları gelmiş gibi bağırlarına bastı. Birlikte duygu dolu anlar da yaşadık ama daha çok da eğlendik. Bu en güzeli idi. İnşallah bu etkinliklerimizin devamı gelecek." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x