Madanoğlu Ortaokulu Bilim Fuarı projelerini sergiledi.

06 Mayıs 2013 Pazartesi 14:21

Sakarya Akyazı İlçesi Madanoğlu öğrencileri projelerini anlattı. TÜBİTAK ile Milli Eğitim Bakanlığı koordinesinde düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuar sergisi Akyazı Madanoğlu Ortaokulu'nda açıldı. Akyazı Madanoğlu Okul Müdürü Dursun Ali...

Madanoğlu Ortaokulu Bilim Fuarı projelerini sergiledi.

Sakarya Akyazı İlçesi Madanoğlu öğrencileri projelerini anlattı.

TÜBİTAK ile Milli Eğitim Bakanlığı koordinesinde düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuar sergisi Akyazı Madanoğlu Ortaokulu'nda açıldı.

Akyazı Madanoğlu Okul Müdürü Dursun Ali Yaman, çocukların hayal dünyalarının çok geniş olduğunu birbirinden güzel eserlerin ortaya çıktığını söyledi. Müdür Yaman ”Hemen hemen bütün dersler ile ilgili projelerimiz var. Bu projedeki amaç öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerini hedeflemektedir.” dedi.

Akyazı Madanoğlu Okulu Müdür Yardımcısı Mustafa Başyurt ”Yaptıkları projeler ile günlük hayatta karşılaştıkları problemlere bilimsel çözümler buldular, fikirlerini hayata geçirdiler. Araştırarak elde ettikleri bilgileri uygulama ve sunma olanağı buldular” şeklinde konuştu. Projelerinin başında duran öğrenciler ziyaretçilere projelerinin amaçlarını anlattılar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x