Mağaza açılışı öncesi geceden sıraya girdiler

29 Mart 2013 Cuma 07:30

Teknoloji market zinciri Media Markt’ın Samsun mağazası açılışını duyan vatandaşlar, indirimli ürünleri almak için gece saatlerinden itibaren kuyruklar oluşturdu. Media Markt Türkiye’deki 26., Karadeniz Bölgesi’nde ise ilk mağazasını...

Mağaza açılışı öncesi geceden sıraya girdiler

Teknoloji market zinciri Media Markt’ın Samsun mağazası açılışını duyan vatandaşlar, indirimli ürünleri almak için gece saatlerinden itibaren kuyruklar oluşturdu.

Media Markt Türkiye’deki 26., Karadeniz Bölgesi’nde ise ilk mağazasını Samsun Piazza AVM’de, saat 06.00’da teknoloji tutkunlarının yoğun ilgisiyle açtı. İndirimli ürünlerden almak isteyen ve geceden itibaren mağaza önüne gelerek soğuk havaya aldırış etmeden sırada bekleyen vatandaşlar, saat 06.00’da mağaza içine izdiham yaşanmaması için gruplar halinde alındı. Media Markt’ın başka şehirlerdeki mağaza açılışlarında yaşanan izdiham görüntüleri mağaza yönetiminin aldığı önlemler sayesinde Samsun'da yaşanmadı. Açılışa özel kampanyalar düzenlenen Samsun mağazasında, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, küçük ev aletleri ve led Tv’ler en çok ilgi gören ürün grupları oldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x