Manisa'da doguyoruz ufuklardan gecesi düzenlendi

10 Ocak 2013 Perşembe 12:54

Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Doğuyoruz Ufuklardan’ adlı gece Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu’nda gerçekleştirildi.

Manisa'da doguyoruz ufuklardan gecesi düzenlendi

 Geceye MHP Manisa Milletvekilleri Sümer Oral, Erkan Akçay, Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Eryılmaz, Cem Çöllü, Tamer Çipiloğlu, Koldere Belediye Başkanı Recep Serdar Yıldırım, Urganlı Belediye Başkanı Halil Daşkan, Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar, MHP İl Başkanı Tamer Akkal, MHP Merkez İlçe Başkanı Engin Kabadağ, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu, Kadın Kolları Başkanı Sevil Şekercioğlu, Manisaspor Başkanı Emre Hasgör, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Manisa Ülkü Ocakları öğrencilerinden oluşan milli sporcular ve dünya ikincisi boksörler tekvando ve judo şampiyonları da bir gösteri yaptı.Ozan Erhan Çerkezoğlu’nun konser verdiği gecede, partililer sanatçıya alkışlarıyla eşlik etti. Yaklaşık 2 saat süren konserde Ozan Erhan Çerkezoğlu, seslendirdiği türkülerin yanı sıra zaman zaman fıkra ve şiirlere de yer vererek, unutulmaz bir gece yaşattı. Çerkezoğlu, Türkçe’nin doğru kullanılması ve dilimize sahip çıkılması konusunda gençlere tavsiyelerde de bulundu.

Yorum Gönder

@name x