Midyat Erdem Koleji’nin kardeş okuldan misafirleri

18 Ocak 2013 Cuma 12:56

Mardin’in Midyat ilçesinde eğitim hizmeti veren Mehmet Nezih Erdem Koleji'nin kardeş okulu Budaklı İlköğretim Okulu'ndan misafirleri geldi. Köy okulu öğrencileri, koleji gezdi, kendileri için hazırlanan hediyelerle mutlu oldu. Budaklı İlköğretim...

Midyat Erdem Koleji'nin kardeş okuldan misafirleri

Mardin’in Midyat ilçesinde eğitim hizmeti veren Mehmet Nezih Erdem Koleji'nin kardeş okulu Budaklı İlköğretim Okulu'ndan misafirleri geldi. Köy okulu öğrencileri, koleji gezdi, kendileri için hazırlanan hediyelerle mutlu oldu.

Budaklı İlköğretim Okulu öğrencileri ile Erdem Koleji öğrencileri ‘Kardeş okul’ projesi kapsamında kaynaşma örneği sergiledi. Kardeşlik buluşmasına ilçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri’nin yanı sıra Budaklı İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Ali Kaya, Erdem Koleji Müdürü Salih Aslan, öğrenci velileri ve öğrenciler hazır bulundu.

Öğrenciler hazırlanan hediyeleri Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri’nin elinden aldı. İleri, "Bu kardeşlik örnek bir davranış. Bu tür etkinliklerin artması ve kardeş okul sayısının çoğalmasını temenni ediyorum. Bu konuda emek gösteren Erdem Koleji’ne ve kardeşliğin pekişmesi için çaba harcayan Budaklı ilköğretim okulu idare ve öğretmenlerini kutlarım." diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x