Okuma Salonu velilerine aile içi iletişim semineri

07 Ocak 2013 Pazartesi 13:11

Mardin ve Köylerini Tanıtma Tarımsal Eğitim Yayım Danışmanlık, Dayanışma Derneği(MARKÖYDER) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim gördüğü Okuma Salonu velilerine yönelik aile içi iletişim semineri verildi. Mardin'de her yıl...

Okuma Salonu velilerine aile içi iletişim semineri

Mardin ve Köylerini Tanıtma Tarımsal Eğitim Yayım Danışmanlık, Dayanışma Derneği(MARKÖYDER) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim gördüğü Okuma Salonu velilerine yönelik aile içi iletişim semineri verildi.

Mardin'de her yıl yüzlerce fakir öğrenciye ücretsiz eğitim ve öğretim veren Okuma Salonları şimdi de öğrenci velilerine aile için iletişim kursu vermeye başladı. MARKÖYDER tarafından yürütülen 'Eğitimle Yeşeren Fidanlar' projesi kapsamında Mardin'in Ortaköy beldesinde açılan gençlik merkezinde okuyan 220 öğrenci velisine yönelik aile içi iletişim kursları başladı.

Ortaköy beldesinde bulunan Okuma Salonu'nda, öğrenci velilerine yönelik aile içi iletişim ve madde bağımlılığının zararları konusunda rehber öğretmen Riyad Tezcan tarafından seminer veriliyor. MARKÖYDER Başkanı İbrahim Bilgiç, yoğun katılımın olduğu kurslarda ailelerin ihtiyaçları olan çeşitli bilgiler verildiğini söyledi.

Yorum Gönder

@name x