Markaevleri Futbol Turnuvası sona erdi

13 Mart 2015 Cuma 10:28

Markaevleri tarafından düzenlenen firmalar arası futbol turnuvası sona erdi. 20 takımın katıldığı turnuvanın kupa törenine katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, final maçını heyecanla izledi. Yeşilevler Markaevleri tarafından...

Markaevleri Futbol Turnuvası sona erdi

Markaevleri tarafından düzenlenen firmalar arası futbol turnuvası sona erdi. 20 takımın katıldığı turnuvanın kupa törenine katılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, final maçını heyecanla izledi.

Yeşilevler Markaevleri tarafından düzenlenen ve 2 hafta süren futbol turnuvasında gülen takım Çok Medya oldu. 20 takımın katıldığı turnuvada finale kalan Demet Unıted ve Çok Medya takımları son maçta çekişmeli bir futbol şölenine imza attı. Final maçını Başkan Yaşar, Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Mehmet Cansun’la birlikte izledi.

Maçın bitiş düdüğü çaldığı anda kazanan takım Çok Medya, şampiyonluk coşkusunu davul zurna eşliğinde halay çekerek kutladı. Şampiyon gençleri tek tek tebrik eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, madalyaları takarak, kupayı sporcularla kaldırdı. Bu gibi sosyal etkinliklerin toplumda komşuluk, dostluk, arkadaşlık ilişkilerini pekiştirdiğine dikkat çeken Yaşar, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x