MASTOB, 5 ülkede Manavgat-Side destinasyonunu tanıttı

15 Şubat 2013 Cuma 13:52

Manavgat-Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), Almanya, Hollanda, Polonya, Belçika ve Çek Cumhuriyeti'ni kapsayan ve 35 gün süren fuar tanıtımını tamamladı.         MASTOB, 2013 yılı Manavgat-Side...

MASTOB, 5 ülkede Manavgat-Side destinasyonunu tanıttı

Manavgat-Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), Almanya, Hollanda, Polonya, Belçika ve Çek Cumhuriyeti'ni kapsayan ve 35 gün süren fuar tanıtımını tamamladı.

        MASTOB, 2013 yılı Manavgat-Side destinasyonunu tanıtmak için Hollanda Utrecht, Almanya Stuttgart, Polonya Varşova, Çek Cumhuriyeti Prag ve Belçika Bürüksel Turizm Fuarı'na katıldı.

        MASTOB Başkanı Cengiz Haydar Barut, yaptığı açıklamada, 5 ülkede katıldıkları fuar süresinin 35 gün olduğunu bildirdi. Fuarlarda Manavgat ve beldesi Side'nin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıttıklarını belirten Barut, tanıtım desteği yapan Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Turizm Altyapı Birliği'ne (MATAB) teşekkür ettiklerini ifade etti.

        Barut, "Fuarda bölgemize gösterilen ilgi bizleri çok sevindirdi. Soğuk havaya rağmen Almanlar fuarımıza yoğun ilgi gösterdi. Özellikle Almanya Stuttgart Fuarı'nda gösterilen yoğun ilgi turizmcileri memnun etti. 2013'de iyi turizm sezonu geçireceğimize inanıyorum." dedi.

        Barut, MASTOB'un 20 Şubat'ta Almanya FREE Münih ile ITB Berlin Fuarı'nda katılacağını bildirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x