MATSO Başkanı Boztaş: Manavgat artık doğalgazla tanışmalı

06 Ağustos 2015 Perşembe 15:08

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, her geçen daha gelişen Manavgat'a doğalgazın gelmesi gerektiğini söyledi. Boztaş, Döşemealtı ilçesinden Manavgat’a döşenecek doğalgaz hattı ile Manavgat, Alanya ve Gazipaşa...

MATSO Başkanı Boztaş: Manavgat artık doğalgazla tanışmalı

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, her geçen daha gelişen Manavgat'a doğalgazın gelmesi gerektiğini söyledi. Boztaş, Döşemealtı ilçesinden Manavgat’a döşenecek doğalgaz hattı ile Manavgat, Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin de yararlanabileceğini ifade etti.

Manavgat'ın doğalgazla tanışmasının gerekliliğine dikkat çeken Boztaş, "Anadolu’da ekonomik yapısı ve gelişmişliği Manavgat kadar olmayan birçok ilçeye doğalgaz geldi. Ekonomik yapısı, gelişmişliği ve turizmi ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birisi ve yaklaşık 40 ilden daha büyük olan ilçemize doğalgaz gelmelidir.” dedi. Doğalgazın gelmesinin ilçeye çevre ve ekonomik açıdan ciddi katkılar sağlayacağının altını çizen Boztaş, doğalgaz konusunda her sektörde bulunan MATSO üyelerinden ciddi talepler geldiğini ifade etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x