Medicalpark Elazığ, başarılı yatırımlar arasında gösterildi

01 Şubat 2013 Cuma 11:14

Türkiye’nin sağlık kompleksi sıralamasında Elazığ Medicalpark Hastanesi 3.'lük elde ederek, en başarılı yatırımlar arasında gösterildi.        Ekonomi dergilerince ikincisi düzenlenen, Türk iş dünyası...

Medicalpark Elazığ, başarılı yatırımlar arasında gösterildi

Türkiye’nin sağlık kompleksi sıralamasında Elazığ Medicalpark Hastanesi 3.'lük elde ederek, en başarılı yatırımlar arasında gösterildi.

        Ekonomi dergilerince ikincisi düzenlenen, Türk iş dünyası ve emlak sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması’na göre başarılı projeler ödüllendirildi. Elazığ Medical Park Özel Elazığ Hastanesi Projesi; Sağlık Kompleksleri kategorisinde ilk 3’te aday gösterildi. İstanbul'da yapılan ödül törenine Medical Park Özel Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. İsmail Akdemir, Genel Müdür Yardımcısı Burak Ünal, İletişim Sorumluları Müge İspir ve Esin Yamaç katıldı. 'Türkiye'nin En Başarılı Sağlık Kompleksi' üçüncülük ödülünü Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. İsmail Akdemir aldı.

        Akdemir, Türkiye'nin dev yatırımları arasında yer almaktan gurur duyduğunu ve Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi'nin hizmet ve kalitesinin sadece bölge halkında değil, Türkiye genelinde farkındalık oluşturduğu için de mutluluk duyduğunu belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x