Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi'nden Kan Arıyorum Derneği'ne destek

05 Mart 2013 Salı 11:47

Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi, Kan Arıyorum Derneği'ne destek için hastane girişinde stant kurdu. Kan Arıyorum Derneği Başkanı Murat Özekinci ile yaptığı görüşmeler sonucunda derneğe gönüllü kan bağışcısı toplamak için hastane...

Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi'nden Kan Arıyorum Derneği'ne destek

Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi, Kan Arıyorum Derneği'ne destek için hastane girişinde stant kurdu.

Kan Arıyorum Derneği Başkanı Murat Özekinci ile yaptığı görüşmeler sonucunda derneğe gönüllü kan bağışcısı toplamak için hastane girişinde bir stant kuran Medicalpark Elazığ Hastanesi, 4 hafta boyunca her pazartesi bu önemli ve değerli görev için bağışcıların hastaneden kayıt yaptırabilmesi için organizasyona devam edeceğini belirtti.

Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi Ajans Etkinlik ve İletişim Sorumlusu Müge İspir, Medicalpark ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinde kapılarının herkese sonuna kadar açık olduğunu ve insan yaşamı, insan sağlığı mevzu bahis olduğunda hastanenin tüm imkanlarını sunabileceklerini belirtti.

İspir, 4 hafta boyunca her pazartesi günü 'Kan Arıyorum Derneği' için gönüllü kan bağışcısı kaydı yaptırılabileceğini ve insanlık adına büyük bir yardıma adım atmak isteyen herkesin hastaneye gelip üye olabileceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x