Menteşe Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruyor

02 Haziran 2015 Salı 15:46

Muğla'nın Menteşe Belediyesi, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruyor. Belediye meclisinin haziran ayı toplantısı, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonu'nda yapıldı. Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün başkanlık...

Menteşe Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruyor

Muğla'nın Menteşe Belediyesi, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruyor. Belediye meclisinin haziran ayı toplantısı, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonu'nda yapıldı. Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün başkanlık ettiği toplantıda, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kurulması oybirliğiyle kabul edildi.

Başkan Gümüş, yaptığı açıklamada, "İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge doğrultusunda yerel yönetimlerde Muhtarlık İşleri Müdürlüğü biriminin kurulmasına karar verildi. Kurulan Muhtarlık Müdürlüğü ile muhtarların dilek, temenni, şikâyet ve önerileri, ilgili birimlere en kısa sürede ulaştırılacak. Muhtarlar ve belediyemiz arasında koordine sağlanarak, en kısa sürede çözüm yoluna gidilecektir. Bu müdürlüğümüzle birlikte mahallelerimizin sorunlarına daha kısa süre içerisinde müdahale ederek hizmet üreteceğiz. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü hizmetlerin daha hızlı yürütülmesi, eksikliklerin erken farkedilmesi ve kısa sürede çözüme kavuşturulması için muhtarlarla köprü vazifesi yapacak ve elimizden geldiğince taleplere cevap vermeye çalışılacaktır." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x