MHP adayı Arslan, Pozantı'da seçim bürosunu açtı

28 Mayıs 2015 Perşembe 11:45

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana milletvekili adayı Mehmet Ali Arslan, Pozantı ilçesi Kamışlı Mahallesi’ndeki seçim iletişim bürosunun açılışını yaptı. Açılış sonrası esnafı ziyaret eden Arslan, sorunlarını dinlediği esnafla...

MHP adayı Arslan, Pozantı'da seçim bürosunu açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana milletvekili adayı Mehmet Ali Arslan, Pozantı ilçesi Kamışlı Mahallesi’ndeki seçim iletişim bürosunun açılışını yaptı.

Açılış sonrası esnafı ziyaret eden Arslan, sorunlarını dinlediği esnafla sohbet etti. Arslan, "İl ve ilçelerde vatandaşlarımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne büyük bir teveccüh gösteriyorlar. İktidar hala çeşitli bahaneler üretip, vatandaşlarımızı oyalamaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında hizmetler eşit ve adil dağıtılacaktır. Yolsuzluğa, adaletsizliğe, talana ve hırsızlığa dur diyeceğiz. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (sav) buyurduğu gibi ‘Kızım Fatıma da çalsa, cezalandırırım’ düsturuyla hareket edeceğiz." dedi.

Adanalıların kandırılmaktan ve aldatılmaktan bıktıklarını aktaran Arslan, "Bunun hesabını sormaya kararlı olduklarını görüyoruz. İnşallah 7 Haziran'daki Türkiye’nin kader seçiminden zaferle çıkacağız." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x